What does Bill Gates want?

What does Bill Gates want?

Osobne som bol vždy presvedčený, že zmyslom očkovania je ľuďom pomáhať - vyliečiť sa z ťažkej choroby, či vytvoriť protilátky, ktoré človeku pomôžu takú chorobu nedostať. Ale Bill Gates to vidí inak. Vo svojom TED vystúpení z roku 2010 hovorí:

Screen Shot 2020-05-07 at 13.05.15.png

Screen Shot 2020-05-07 at 13.05.42.png
A to that v tejto vete znamená: the world population. Čo samozrejme znamená, že pán Gates hovorí, že by chcel znížiť svetovú populáciu o takých 700.000.000 až 1.000.000.000 ľudí. Približne. Nejaké tie milióny hore dole. Pán Gates sa totiž podujal zachrániť svoju planétu pred nami - ľuďmi. V tomto svojom vystúpení prezentuje teóriu, podľa ktorej takmer za všetky problémy, ktoré máme, vraj môže CO2. My sme sa síce v škole učili, že kysličník uhličitý ľudia vydychujú a stromy dýchajú. Že my potrebujeme ich a oni nás. Tak možno pán Gates nedával v škole pozor. Alebo sa mu drastické odlesňovanie planéty, ktoré spôsobujú najmä ľudia ako je on, nehodilo do rovnice. No každopádne prezentuje túto rovnicu:
Screen Shot 2020-05-07 at 13.02.37.png
A svoj cieľ - zabezpečiť, aby sa na jeho planéte prestala zvyšovať produkcia CO2. Prečo? To nepovedal. Ale je to veľký problém. Priamo ten najväčší. No a ponúka aj riešenie. Podľa jeho teórie ten kysličník prestaneme produkovať tak, že okamžite vymyslíme
a prejdeme na absolútne "čistú energiu", alebo prestane existovať takmer akákoľvek výroba takmer čohokoľvek, alebo prestaneme existovať my - tak sa totiž celé to šialenstvo s nadprodukciou kysličníka konečne zastaví.
 
Ja som asi vynechal nejaký dôležitý míting, na ktorom sa to preberalo, a tak mi tu evidentne niečo uniká. Preto sa hlásim
s otázkami: 
  1. Kedy sa z Billiho Gatesa stal záchranca planéty? Naposledy čo si pamätám to bol obchodník so sofwérom. Už nie je obchodník? 
  2. Kedy a akým činom sa z neho stal hrdina, čo má zachrániť planétu? A fakt nemáme lepšieho? Kto ho obsadil do tejto úlohy?
  3. Kedy a akým činom sa z neho stal odborník na očkovanie?
  4. Keď hovorí, že mu záleží na chudobných tohto sveta - hovorí pravdu? Kde sa v obchodníkovi so softwérom vzala dojemná starosť o chudobných? A je skutočne úprimná? Nie je to náhodou tak, že chce týchto ľudí zbaviť? Odstrániť ich z jeho planéty?
Faktom je, že Robert F Kennedy Jr - syn zavraždeného generálneho prokurátora a senátora Robert-a Kennedy-ho, a teda synovec zavraždeného amerického prezidenta Johnn-a F Kennedy-ho nedávno na sociálnej sieti priniesol informácie, podľa ktorých by dlhoročné podozrenia zo zločinov Bill-a Gates-a mali byť predsalen pravdivé. Podľa týchto informácií:
Screen Shot 2020-05-14 at 11.08.29.png
Screen Shot 2020-05-14 at 11.08.43.png
Screen Shot 2020-05-14 at 11.09.00.png
Screen Shot 2020-05-14 at 07.31.35.png
Či sa kto rozhodne veriť týmto informáciám je na každom z nás. Faktom je, že cieľ znížiť svetovú populáciu o minimálne 700.000.000 jedincov deklaroval sám Gates. A je to obchodník. Ktorý už dnes neobchoduje len so softwérom, ale aj s vakcínami, ich vývojom, výrobou etc. Ak by sa teda očkovanie po súčasnej kríze, ktorú pán Gates najprv roky predpovedal a tesne pred jej prepuknutím priamo v jej epicentre aj simuloval, stalo povinným - bol by to fantastický biznis. Či nie? Keď si totiž od neho nekúpime jeho softwér, nič sa nám nestane. Navyše aj keď si ho kúpime - ujma môže byť maximálne finančná, či psychická.
S vakcínou to však môže byť iné. Alebo myslíte, že nie?
 
 

S pozdravom

Branislav Boba a Magnificent Dragonflies