The Biggest Show in History

The Biggest Show in History

Niektorí ľudia sa narodia do časov, kedy sa nič veľké nedeje - žiadne veľké zmeny - len samá kontinuita. Takíto ľudia - ak sa pozreli na doby minulé museli si povedať: Ty jo - to muselo byť zaujímavé! A potom sú ľudia, ktorí sa narodia do časov rapídnych hlbokých zmien. Ako my. Navyše tí, ktorí ovládajú angličtinu, majú to privilégium, že môžu túto fascinujúcu show sledovať takpovediac
v priamom prenose...

Nielen Bill Gates sa opakovane vyjadril, že jediné, čo nás môže dostať zo súčasnej krízy, je vakcína. Presnejšie sedem miliárd vakcín. Čiže vlády nám konečne prestanú robiť zle, až keď nás všetkých zaočkuje. A to všetko kvôli chorobe, ktorá za viac než rok svojej existencie ešte nikoho neusmrtila. Vraj však prispela k predčasnému odchodu asi 0,04% svetovej populácie. A šanca, že umriete aj po tom, ako ste sa nakazili Covidom 19, je vraj štatisticky asi 2%. Ale ak máte dobrý imunitný systém a netrpíte žiadnymi závažnými zdravotnými problémami - pravdepodobnosť, že na túto chorobu umriete, je prakticky nulová. A napriek tomu sú nám pod zámienkou údajnej smrtiacej pandémie odoberané základné občianske a ľudské práva. 

Evidentne ide do tuhého. Gates sa už nesnaží ani nič zakrývať - zdá sa, že mu nezostalo než odvolať brankára a hrať vabank. Ľudia sa totiž prebúdzajú, mainstreamovým médiám už v USA a Veľkej Británii takmer nikto neverí. V Británii napríklad ľudia húfne pália stanice 5G až tak, že mobilní operátori ich doslova prosia, aby to už nerobili.

Poslankyňa talianskeho parlamentu Sara Cunial na pôde parlamentu jasne pomenovala, o čo sa tu hrá a požiadala parlament
o zatknutie Billa Gatesa za zločiny proti ľudskosti. Protesty proti neodôvodniteľnýopatreniam vlád sa konajú už takmer po celom svete - najnovšie dokonca aj v slniečkárskej Kanade. Aj tam už ľudia pomenúvajú veci pravými menami. Ktorá strana vyhrá - či sa konečne zbavíme vyšinutých globálnych diktátorov, ktorých nikto nevolil a o to viac chcú ovládať celý svet - alebo si títo mocipáni so svojím stádom ovcí urobia, čo budú chcieť - ukážu najbližšie mesiace a roky. Je a bude to fascinujúce a tí, čo rozumejú anglicky, môžu byť pri tom tak povediac v priamom prenose. Na záver si ešte pripomeňme slávny citát Benjamina Franklina: 

 

S pozdravom

Branislav Boba a Magnificent Dragonflies